wtorek, 22 stycznia 2013

Filmiki na zimowy wieczorek ;)

Książki,filmy i opowiadania ;)

Tutaj znajdziecie ksiązki - te które nastolatki najchętniej czytają. Oraz opowiadania moje i wasze. Propozycje nadsyłajcie mi na adres neskaxd@poczta.fm. Ciekawe opowiadania będę publikować i wyróżniać. 
Kilka filmików na zimowy wieczorek *.*

          "Zaginiona” to historia młodej dziewczyny o imieniu Jill (tu bardzo popularna ostatnimi czasy Amanda Seyfried). Jill utrzymuje, że kiedyś została porwana z własnego domu i uwięziona w jaskini. Udało jej się jednak uciec. Jej historii nie wierzy jednak policja. Dziewczyna postanawia prowadzić swoje własne śledztwo. Wierzy bowiem, że uda jej się znaleźć jaskinię, a w niej ukryte szczątki innych, porwanych dziewczyn.


                                                                    "Honey"
http://www.movie-top.com/wall/jessica_alba/honey_jassica_alba.jpgHoney Daniels (Jessica Alba) czekała całe życie, aby móc pokazać światu swój talent. Wszystko o czym marzyła jest na wyciągnięcie ręki. Przez lata jej odwaga i ambicja torowały tancerce i początkującej choreografce drogę do kariery, nawet wtedy kiedy jej najbliżsi wątpili w jej sukces.A ten kosztował ją wiele wyrzeczeń i ciężkiej pracy. W dzień uczyła tańca dzieci, w nocy pracowała jako barmanka.
I w końcu zdarza się szansa, czy ją wykorzysta?


Wredne dziewczyny" perfekcyjnie odzwierciedlają hierarchię społeczną, która panuje w szkole. Nie ma w niej m
iejsca na indywidualizm, a dobre stopnie często skazują ucznia na "społeczne samobójstwo". Liczy się tylko sława i popularność, którą można zdobyć dzięki odpowiednim układom towarzyskim. Zasady rządzące tym światem, choć bywają na pierwszy rzut oka absurdalne - w środy trzeba się ubierać na różowo, nie można kupić sukienki bez wiedzy przyjaciółek ani umówić się z chłopcem bez ich wcześniejszej akceptacji - ukazują, jak okrutne bywają dla siebie nastolatki.

Channing Tatum nie opuści Rachel McAdams "   I że cię nie opuszczę "                                                 
Paige jest rzeźbiarką, a Leo prowadzi studio nagraniowe. Niedługo po ślubie ulegają wypadkowi, w wyniku którego Paige traci pamięć o wydarzeniach z ostatnich pięciu lat. Mentalnie znów staje się licealistką, marzącą o karierze prawniczki i zakochaną na zabój w swoim ówczesnym narzeczonym, Jeremym. Leo musi więc sprawić, by Paige ponownie go pokochała, co nie będzie wcale takie proste.
http://wd6.photoblog.pl/np3/201208/E0/130289644/trzy-metry-nad-niebem.jpg            " 3 metry nad niebem"
                                     
                  Babi , dziewczyna z tak zwanego dobrego domu, świetna uczennica i przykładna córka, poznaje Stepa, agresywnego chuligana, którego życie składa się z ćwiczeń na siłowni, wyścigów na motorze i bezsensownych bijatyk. Mimo różnicy charakterów młodzi zakochują się w sobie bez pamięci i pod wpływem tej miłości bardzo się zmieniają. Ona otwiera się na świat, dojrzewa, a on łagodnieje i zaczyna zastanawiać sie nad swoim życiem. Babi jest jedyną osobą, której Step powierza swój mroczny sekret, tłumaczący jego agresywne zachowanie.         

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz